Kategorie
Značky
Regiony
 
 

AAA AUTO prodlužuje pojištění závad Carlife

K plošnému prodloužení pojištění mechanických a elektrických poruch Carlife přistoupí od 18. května 2009 skupina AAA AUTO, a to v České republice i na Slovensku.

„Namísto stávajících tří měsíců bude pojištění nečekaných technických závad nabízeno v délce 12 měsíců,“ uvedl ředitel prodeje skupiny AAA AUTO Petr Suchánek.
 
“Pojištění Carlife jsme již poskytli 250 tisícům našich zákazníků a pouze přibližně tři procenta z nich pojistné plnění k úhradě nenadálých oprav mechanických a elektrických poruch na zakoupeném vozidle potřebovala. To potvrzuje vysokou kvalitu námi nabízených a technicky prověřených automobilů,” zdůraznil Petr Suchánek. Právě šestiletá analýza všech rizik nyní umožnila, aby pojistitel prodloužil délku pojistné lhůty pro zákazníky AAA AUTO na čtyřnásobek, tedy na celý rok.
 
Pojištění mechanických a elektrických poruch Carlife je nyní v České republice a na Slovensku zabezpečováno lokálními pobočkami společnosti QBE Insurance (Europe) Limited, která je aktivní na trhu Lloyd’s i na podnikatelském trhu, a patří mezi top 20 pojistitelů a zajistitelů na světě. Od agentury Standard & Poor‘s získala QBE rating A+. Výhradním prodejcem jejího pojištění, které se prodává pod značkou Carlife, je v České republice i na Slovesku skupina AAA AUTO.
 
„Společně s možností důkladné prohlídky všech vozů vlastním mechanikem a také s možností výměny automobilu za jiný do 72 hodin představuje pojištění Carlife jeden z hlavních prvků jistoty pro naše zákazníky,“ připomněl Petr Suchánek.
23.květen 2009