Kategorie
Značky
Regiony
 
 

AC Expo s novým ředitelem

Společnost AC Expo, která patří k organizátorům výstav a veletrhů, zaznamenala v novém roce několik důležitých změn. Hlavní z nich je jmenování Adama Webera novým generálním ředitelem.

Weber doposud v této společnosti zastával funkci projektového managera. Současně byla zahájena pravidelná spolupráce s PR agenturou ConPro, která se již v minulosti podílela na zkvalitnění vztahů se všemi relevantními médii v rámci projektů pořádaných společností AC Expo v předchozích ročnících.
 
Jmenování Adama Webera do pozice nového generálního ředitele společnosti AC Expo předcházelo od května roku 2007 jeho působení na pozici projektového managera, kde se podílel na přípravě a organizaci vybraných veletrhů, zejména gastronomického veletrhu HORECA, přehlídky luxusních automobilových, motocyklových a lifestylových značek mmotion a také na rybářském veletrhu Petrův zdar.
 
Před nástupem do společnosti AC Expo působil například na pozici ředitele kanceláře sdružení OOA-S, ředitele společnosti Musical s.r.o., spolupracoval také na přípravě programu zaměstnaneckých benefitů pro Český Telecom, a také se trvale věnuje zpracování informací z kultury a vytváření kulturního servisu pro média, produkční činnosti a poradenství v tomto oboru.
 
Dále byla rozšířena spolupráce s agenturou ConPro, s.r.o., která se již v minulosti podílela na zajišťování mediálního servisu pro gastronomický veletrh Horeca (06, 08), přehlídku mmotion (07, 08) a další projekty.
19.leden 2009