Kategorie
Značky
Regiony
 
 

AKUMOTO vyrobila 1000. elektroskútr

Česká značka Akumoto ohlásila na čtvrteční tiskovce konané na Motosalonu 1000 vyrobený elekto skútr.V Mělníku, kde tato značka sídlí a má zde i veškeré technické zázemí, projel výstupní kontrolou elektro skútr Akumoto 600, který se stal jubilejním 1000 vyrobeným kusem této české značky.  Skútr svého nového majitele najde na právě probíhající výstavě Motosalon 2013, která se koná v Praze, výstaviště Letňany. „Nový majitel získá tento jubilejní elektro skútr za dotovanou cenu včetně darovacího certifikátu, který bude sloužit jako vzpomínka na tento důležitý moment v historii značky Akumoto“ uvedl Lukáš Drahovzal, zástupce značky AKUMOTO.

Když značka Akumoto vstoupila v roce 2007 na český trh, stala se zakladatelem a průkopníkem nové kategorie motocyklů na elektrický pohon. Hned od samotného začátku značka dosahovala dobrých prodejních výsledků.  V roce 2008 obsadila značka první místo v prodejnosti elektrických motocyklů a tuto pozici drží až do dnešního dne, to potvrzuje i titul nejprodávanější značky v kategorii elektrický motocykl, který značka obdržela v letech 2008 – 2012.

V letošním roce mohou navíc zákazníci čerpat „zelenou dotaci na pořízení elektro skútru“, kterou poskytuje svým zákazníkům značka Akumoto. Výše dotace se pohybuje od 2.000 do 5.000 Kč a může jí získat každý zájemce, který si zakoupí elektro skútr na území ČR.  Tento projekt je zahájen od 7. 3. 2013 a běží do vyčerpání prostředků na něj určených.

8.březen 2013