Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Aon má nového generálního ředitele

Dodavatel služeb na poli řízení rizik, konzultací či outsourcingu v oblasti lidských zdrojů Aon oznámil v úterý personální změnu.

Od listopadu 2012 nastupuje na pozici člena představenstva a generálního ředitele pro divizi Aon Risk Solutions (ARS) Česká republika a Slovensko Hristo Borissov. Vystřídá tak v této funkci Miroslava Matochu, který společnost opustil v letošním roce.

„Hristo je jedním z předních talentů společnosti Aon, který na svých předchozích pracovních pozicích dosáhl velkých úspěchů v makléřském sektoru ve střední a východní Evropě. To, že se stane součástí našeho týmu, je význačným krokem vpřed k tomu, aby se naše organizace mohla stát ještě silnějším a efektivnějším konkurentem na trhu,“ uvedl Onno Janssen, generální ředitel Aon Risk Solutions pro střední a východní Evropu.

Hristo zahájil svoji kariéru v pojišťovnictví před téměř dvaceti lety u společnosti DZI – General Insurance PLC, odkud přešel do Wiener Städtische Group. Do společnosti Aon nastoupil v roce 2005 na pozici ředitele pro rozvoj obchodu. V roce 2008 byl povýšen na generálního ředitele Aon Bulharsko. Pod jeho vedením se bulharský tým rozrostl ze 7 na 29 zaměstnanců a z Aon se stala nejpřednější makléřská společnost v celé zemi. 

17.listopad 2012