Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Audi ukázalo modely A1 a Q3 v Dobřichovicích

Audi představila novinářům dva nové modely, Audi A1 a Audi Q3. Prezentace a zkušební jízdy se konaly v Dobřichovicích v Restaurantu & Hotelu Panská zahrada. 

Tiskovka se konala 10. ledna 2018

Kompaktní model nyní přichází ve své druhé generaci. „Nové Audi A1 Sportback se vyznačuje dynamickým designem a je ideálním partnerem pro cestování v městských oblastech, ale velmi vhodné je i pro delší trasy,“ uvedla produktová manažerka Eva Hátašová.

Sportovně laděný kompaktní automobil zapustil pevné kořeny v digitálním světě svými informačními, zábavními a asistenčními systémy na úrovni vyšší třídy. Velký prostor pro individualizaci vytvářejí nové výbavové linie. Na výběr jsou motory TFSI s rozsahem nejvyššího výkonu od 70 kW (95 k) do 147 kW (200 k). Řídili jsme model v plné výbavě s automatem a benzínovou jednapětkou za cca 900 000 Kč.

V popředí Audi A1

Nové Audi Q3 je podle výrobce rodinné SUV s mimořádnou všestranností. Ve své druhé generaci se prezentuje nejen s ještě sebevědomějším vzhledem, ale nabízí také výrazně vyšší užitnou hodnotu díky velkorysé nabídce místa, rozsáhlé variabilitě a mnoha praktickým detailům. Podobně jako vrcholné modely Audi má digitální panel přístrojů a velký displej MMI touch.

Početná řešení informačních a zábavních systémů z vyšší třídy umožňují síťové propojení kompaktního SUV se svým okolím. Nové asistenční systémy podporují řidiče při parkování, ve městě a na dlouhých cestách. Navíc zvyšují úroveň komfortu, stejně jako zdokonalený podvozek. Řídili jsme benzínový dvoulitr v plné výbavě s automatem za cca 1 800 000 Kč.

V popředí Audi Q3

 

Zdroj: TK AUDI, Luděk Kortus
11.leden 2019