Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Audi mělo na festivalu limuzíny a velký večírek

V Karlových Varech skončil o víkendu festival. Jeho hosty vozilo 58 vozů značky Audi, večírek značky v hotelu Imperial se stal společenskou událostí, která ozdobila první stránky bulvárního tisku.
 
Jako první si vychutnaly jízdu v limuzínách i následnou zář reflektorů, stejně jako v minulém roce, děti z Dětského domova Karlovy Vary.  „Jsme potěšeni, že jsme mohli opuštěným dětem již potřetí zpříjemnit začátek prázdnin a doufáme, že si jízdu v našich limuzínách opravdu užily“, prohlásil Petr Neústupný, vedoucí Divize Audi společnosti Import Volkswagen Group.
 
 „Naše vozy teď po krátkém rozehřátí čeká velmi náročný týden. Tentokrát jsme pro festivalové hosty připravili 58 vozů – limuzíny, kabriolety i čerstvou novinku Audi A4 Avant, která již několik týdnů brázdí českými silnicemi“, dodal. 
 
Audi také ve Varech uspořádalo testovací jízdy pro novináře a VIP klienty a také jeden z největších večírků. Ten se konal v hotelu Imperial, moderoval jej zpěvák Jiří Macháček. Ozdobila jej řada celebrit, například zpěvačka Helena Vondráčková, tenisté Radek Štěpánek a Nicol Vaidišová nebo známá hvězda bulváru Vendula Svobodová.
25.červenec 2008