Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Auto Elso představila projekt AE-MOBILITY

AUTO ELSO, autorizovaný prodejce vozů Škoda v pražských Čakovicích, ukázala 20. září na tiskovce nový projekt komplexních služeb v oblasti mobility. Její spolumajitel Radek Donner nabídl pod jednou střechou 30 testovacích vozů od Dacie Spring až po Porsche Taycan a to včetně novinek v oblasti elektrických LUV.

„Samotné testovací jízdy jsme doplnili o sérii přednášek a osobních konzultací našich partnerů, kde pozvaným hostům kromě detailního představení vozů odpovídáme i na dotazy související s budoucností mobility, financováním nákupu elektromobilů, veřejného, firemního a domácího nabíjení, se světem dotací,“ upřesnil Radek Donner.

Nad akcí AE-MOBILITY převzalo záštitu Ministerstvo životního prostředí a nedílnou součástí programu je představení komplexní služby pro státní správu.

Jak se nápad na komplexní služby pro elektromobilitu rodil?

„Několik posledních let jsem v hlavě nosil myšlenku na nový projekt, který by pomohl zjistit, zda je pro konkrétního klienta elektromobilita přínosem a pokud ano, najít komplexní řešení ušité na míru zákazníka a to včetně samotné realizace všech položek od fotovoltaické elektrárny, bateriového úložiště, přes návrh a zapojení nabíječek a wallboxů doma či ve firmě, až po zajištění čerpání dotací,“ řekl Donner.

„Nyní, když mám kolem sebe konečně ten správný tým, tým nadšenců, který táhne za jeden konec provazu, nastal čas na realizaci této myšlenky. Otázka, zda elektromobilita ano či ne již byla zodpovězena a čím déle budeme odkládat diskusi na toto téma, tím méně času budeme mít na nalezení řešení. Proto jsme oslovili špičkové odborníky ve svých oborech a stojíme na startu projektu AE-MOBILITY, který sdružuje renomované partnery z oblasti řešení veřejného, firemního i domácího nabíjení, fotovoltaických elektráren a bateriových úložišť, z oblasti dotací, a instalačních firem,“ upřesnil spolumajitel Auto Elso.

Zdroj: Auto Elso, Radek Donner
20.září 2022