Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Auto Kelly využívá PR Stance Communications

Agentura Stance Communications začala od 1. března 2009 zajišťovat PR služby pro Auto Kelly, největšího prodejce náhradních dílů pro osobní a lehké užitkové vozy v ČR.

„Chceme zlepšovat náš proklientský přístup a přiblížit se našim zákazníkům, proto jsme se rozhodli pro rozšíření našich aktivit i do oblasti Public Relations. Spolupráce se Stance Communications by nám měla pomoci lépe komunikovat s laickou i odbornou veřejností,“ říká Michal Knor, ředitel marketingu Auto Kelly.
 
Společnost Auto Kelly působí na českém trhu od roku 1994 a zaměřuje se aftermarketový trh s náhradními díly. V roce 2001 otevřela společnost centrální sklad v Praze 9 a v současné době má silnou prodejní síť více než 50 vlastních poboček. Své služby poskytuje jak velkoobchodním, tak i maloobchodním zákazníkům, kdy spolupracuje s více jak 150 smluvními autoservisy.
 
V roce 1997 založila společnost pobočku na Slovensku a v loňském roce rozšířila své působiště i na Maďarsko. Současně má Auto Kelly více než 20 prodejních míst na dalších východoevropských trzích. Je členem mezinárodní sítě Group Auto Union International (GAUI) sdružující distributory a výrobce náhradních dílů pro aftermarket ve více než 20 zemích.
 
Stance Communications poskytuje komplexní služby Public Relations od roku 2004. Mezi její klienty patří bankovní instituce, úřady státní správy či mezinárodní nadační fondy.
2.duben 2009