Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Auto Kelly zahajuje akci u supermarketů

Společnost Auto Kelly bude o víkendech a volných dnech od 1. května do 28. června  u vybraných nákupních center v ČR nabízet zájemcům testování tlumičů pérování na jejich vozech zdarma.

„Většina řidičů si neuvědomuje možné nebezpečí. Zájemci si tak budou moci na našem profesionálním testovacím pracovišti nechat bezplatně otestovat na svém vozu tlumiče pérování a současně dostat potřebné informace k jejich případné výměně,“ říká Michal Knor, ředitel marketingu Auto Kelly a dodává: „Přímo na místě se mohou na tuto výměnu objednat do nejbližšího Auto Kelly Autoservisu, kde navíc získají v případě výměny všech čtyř tlumičů na svém voze jeden zdarma.“
 
Nákupní centra v ČR bude objíždět speciální jízdní souprava – vybavená kompletním testovacím zařízením. Souprava na testování tlumičů pérování navštíví v příštích dvou měsících vedle Prahy a Brna i Kladno, Mladou Boleslav, Ústí nad Labem, Most, Litoměřice, Karlovy Vary, Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Liberec, Jihlavu, Pardubice, Zlín, Ostravu a Olomouc.
10.květen 2009