Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Auto Kruml buduje nové servisní centrum

Společnost Auto Kruml buduje v Brandýse nad Labem nově koncipovaný autoservis pro vozy značek Ford a Škoda, který bude vybavený nejmodernější diagnostikou, karosářskou dílnou a autolakovnou. Samozřejmostí jsou špičkoví odborníci.

Výsledkem revitalizace společnosti Auto Kruml, která probíhá ve spolupráci se společností Beecam Solutions, je zajistit lepší využití potenciálu areálu někdejší prodejny a současného autoservisu, ležícího v Brandýse nad Labem na atraktivním místě v blízkosti dálnice D10, jen pár minut jízdy za Prahou ve směru na Mladou Boleslav.

Proces modernizace řídí Jan a Michael Karnoltovi, spolu s Janem Laubem, v automobilové branži známým z pozice někdejšího generálního ředitele importu Ford pro ČR a jejich společnost Beecam Solutions.

K tomu se zde přidává nabídka produktů a služeb společnosti Beecam Solutions a prodej špičkového značkového nářadí Ford Tools za příznivé ceny. Část servisu Auto Kruml s orientací na diagnostiku bude odborné znalosti svých specialistů a jejich expertní práci nabízet potenciálním partnerům mezi neautorizovanými servisy v okolí. Současně ale s nimi bude koordinovaně spolupracovat na běžných opravách a využívat jejich kapacity.

Potenciál společnosti Auto Kruml vidí jednatel Beecam Solutions Jan Laube také v prodeji a servisu vozidel ze severoamerické produkce, realizovaném na úrovni a podle amerických standardů servisu a údržby.

Zdroj: Karel Beránek, Brandýs nad Labem
12.říjen 2020