Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Auto Palace měla na Autoshow 4 premiéry

Auto Palace představila v rámci 23. ročníku Autoshow Praha nejnovější modely pěti zastupovaných značek na trhu v ČR – ŠKODA, Hyundai, Ford, Mazda a Opel.

Do oblasti automobilových výstav se Auto Palace Group vrací s cílem prezentovat veřejnosti aktuální novinky na automobilovém trhu. “Součástí rozsáhlé expozice Auto Palace zóny odpovídající přední pozici této dealerské skupiny na českém trhu budou také čtyři národní výstavní premiéry, které rozhodně zaujmou množství návštěvníků výstavy,” uvedl vystavovatel.

Součástí rozsáhlé expozice Auto Palace zóny odpovídající přední pozici této dealerské skupiny na českém trhu budou také čtyři národní výstavní premiéry, které rozhodně zaujmou množství návštěvníků výstavy.

Milovníci domácí značky ŠKODA Auto budou mít možnost si poprvé prohlédnout novinku ŠKODA Octavia Combi RS iV s Plug-in hybridní technologií poskytující vozu kombinovaný výkon 180 kW. Čtvrtá generace tohoto nejpopulárnějšího modelu domácí automobilky bude vystavena i v ostatních verzích.

Mezi významné české premiéry patří také zcela nový Hyundai i20, který bude na trhu od září letošního roku za cenu od 279.000,- Kč. Vedle líbivého designu vyniká novinka korejské značky především bohatou základní výbavou.

Další českou výstavní premiérou, která ozdobí výstavní plochu Auto Palace zóny je Ford Explorer Plug-in Hybrid. Tento vůz segmentu SUV je skutečným milníkem značky pro komfortní přepravu až sedmi osob. Propracovaný Plug-in Hybrid systém kombinuje třílitrový benzínový motor EcoBoost s elektromotorem v součinnosti s novou 10stupňovou automatickou převodovkou.

Poslední a neméně zajímavou českou výstavní premiérou v expozici dealerské skupiny Auto Palace bude Mazda MX-30. Jedná se o první sériově vyráběný vůz této japonské značky s plně elektrickým pohonem, který nabízí moderní a současně stylový zážitek z každodenní jízdy. Nový elektromotor e-SKYACTIV s výkonem 143 kW poskytuje vozu odpovídající dynamiku a zajímavostí je mimo jiné také 8letá záruka na jeho akumulátor.

“Prezentace skupiny Auto Palace na Autoshow Praha 2020 je vlastně naším návratem do světa automobilových výstav po několika letech. Účast na této akci pro širokou veřejnost vnímáme právě v této době jako skvělou příležitost ukázat aktuální modely vybraných automobilových značek, které spadají do našeho širokého portfolia. Jsem přesvědčen, že obsah naší expozice, včetně národních premiér, je nejlepší pozvánkou pro všechny milovníky krásných aut. Celkovým kompaktním pojetím naší výstavní plochy chceme podpořit také samotnou značku Auto Palace, což je součástí naší komunikační strategie do budoucna. Předpokládám, že s našimi dalšími plánovanými akvizicemi v České republice, přinášejícími mimo jiné i nové značky do našeho portfolia, bude forma prezentace skupiny Auto Palace na dalších podobných autosalonech ještě výraznější,” řekl před otevřením výstavy Radek Donner, generální ředitel skupiny Auto Palace.

Radek Donner, Generální ředitel pro retail skupiny Auto Palace v ČR a SR

Vedle již zmíněných národních výstavních premiér představí dealerská skupina Auto Palace na Autoshow Praha 2020 i některé další vozy.

Tisková konference Opel, Jatka 78, 14. ledna 2020

Patří mezi ně například facelift vozu Hyundai i30 či Opel Corsa, včetně plně elektrické verze. Skutečnými ikonami výstavní expozice skupiny Auto Palace bude poté Mazda MX-5 v limitované edici 30th Anniversary nebo Ford Mustang Bullitt, názvem připomínající původní model z legendárního amerického filmu Bullittův případ se Steve Mc Quinnem v hlavní roli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Tomáš Vaněk
28.srpen 2020