Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Auto Palace Spořilov sponzoruje plavce

Auto Palace Spořilov oznámila spolupráci se dvěma reprezentanty České republiky v plavání. Součástí vzájemného partnerství s oběma talentovanými sportovci, Simonou Baumrtovou a Janem Mickou, je mimo jiné i dlouhodobé poskytnutí vozů Ford Kuga.

Uvedená spolupráce je součástí plánovaných marketingových aktivit této společnosti a zapadá také do dlouhodobých plánů v oblasti sponzoringu a podpory mladých sportovců.

Simona Baumrtová (26) je česká plavkyně, jejíž hlavní disciplínou je znak. Je několikanásobnou mistryní ČR v této disciplíně a držitelkou bronzových medailí z MS a ME v plavání z let 2012. V roce 2013 dokonce na ME v Dánsku vyhrála zlatou medaili na krátkém bazénu. Zatím posledním výrazným úspěchem je loňské 7. místo na MS v Budapešti. Představuje nejúspěšnější českou plavkyni současnosti, která se mimo jiné nyní připravuje na letošní plavecké ME ve Velké Británii, v roce 2019 na MS v Jižní Koreji a samozřejmě také na dosažení kvalifikačního času pro LOH v japonském Tokio v roce 2020.

“Já si začínající spolupráce s Auto Palace nesmírně vážím, protože mi hodně pomáhá v realizaci mé sportovní kariéry, na kterou se tak mohu plně soustředit. V současnosti mám v rámci této spolupráce k dispozici vůz Ford Kuga, který využívám zejména pro přesun mezi plaveckými tréninky a závody po celé České republice. Ročně najedu asi dvacet tisíc kilometrů. S Kugou jsem se zatím jen krátce seznámila, ale musím říci, že je to velmi příjemné auto, ve kterém se cítím bezpečně nejen díky vyššímu posedu za volantem, ale i vlivem spolehlivého pohonu všech kol. Jsem navíc milovníkem tempomatu na dálnicích a Kuga má tento systém velmi příjemně nastaven,” sdělila první dojmy za volantem reprezentační plavkyně Simona Baumrtová.

Spolupráce ve stejném rozsahu se vztahuje také na dalšího talentovaného českého reprezentanta v plavání Jana Micku (23). Ten je držitelem českého rekordu v plavání na 400, 800 a 1500 m volným stylem a má za sebou LOH v Rio de Janeiro v roce 2016 a také v Londýně v roce 2012, kde byl zároveň nejmladším českým olympionikem. Také Jan Micka se nyní připravuje na prestižní mezinárodní plavecké turnaje s cílem reprezentovat ČR na LOH 2020 v japonském Tokio.

K výše uvedené spolupráci s talentovanými sportovci se vyjádřil rovněž Petr Havlík, ředitel společnosti Auto Palace Spořilov:

“Simona Baumrtová i Jan Micka jsou představiteli nové mladé generace úspěšných sportovců a zároveň českých reprezentantů, kteří se intenzivně a cílevědomě posouvají ve výkonnostních hranicích své oblíbené sportovní disciplíny a tou je plavání. Pro nás je to nesmírně sympatická vlastnost a vnímáme je proto oba jako talentované sportovce, kteří si zaslouží podporu. Jsem nesmírně rád, že budou našimi hrdými ambasadory a rozhodně budeme i nadále, my všichni tady v Auto Palace Spořilov, jejich sportovní dráhu s velkým očekáváním sledovat.”

Zdroj: Autopalace Group, Tomáš Vaněk
27.červen 2018