Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Auto Palace: Tomšů dal Volvo Hejnové

Auto Palace Spořilov oznámila spolupráci s českou reprezentantkou v atletice Zuzanou Hejnovou, která zde v roli ambasadorky převzala nové Volvo XC90.

Atletka Zuzana Hejnová je jednou z nejúspěšnějších sportovkyň v reprezentačním dresu České republiky. V současnosti je držitelkou českého rekordu v běhu na 400 metrů přes překážky a v této disciplíně patří do její cenné sbírky významných úspěchů mimo jiné také dvojnásobný titul mistryně světa.

Poprvé se tak stalo v roce 2013 v Moskvě a o dva roky později v Pekingu. Zároveň je držitelkou bronzové medaile z LOH 2012 v Londýně. Kromě vrcholové atletiky se Zuzana Hejnová věnuje také své sportovní akademii HESU, ve které se snaží v roli pedagoga motivovat děti i dospělé k aktivnímu pohybu a zdravému životnímu stylu.

“Automobil je velmi důležitá součást mého života, protože neustále cestuji mezi tréninky, domovem a také k rodičům, které mám na severu Čech blízko Ještědu. Vůz kategorie SUV a značka Volvo jsou nyní mojí osobní premiérou. Za volantem mám ráda pocit bezpečí, vyšší posed, elektronické systémy podporující komfort a také kvalitní audiosystém. Pocházím z Liberce, kam jezdím často v zimě, a tak samozřejmě ocením i pohon všech kol. Po tom, co jsem si mohla tento vůz krátce vyzkoušet, věřím, že Volvo mě v ničem ze zmíněného nezklame. Takže se už moc těším na náš první delší společný výlet na šumavské atletické soustředění,” řekla v rámci slavnostního předání nového vozu Volvo XC90 Zuzana Hejnová.

K výše uvedené spolupráci s českou atletkou se vyjádřil rovněž Ondřej Tomšů, obchodní ředitel společnosti Auto Palace Spořilov:

“Pro nás není podpora špičkových sportovců ničím novým a partnerství s velmi úspěšnou atletkou Zuzanou Hejnovou je tak další aktivitou v této oblasti. Samozřejmě nás velmi těší, že jsme jí mohli nabídnout vůz prémiové značky Volvo, který rozhodně patří mezi technologickou špičku současného automobilového světa. Chtěl bych tedy Zuzaně Hejnové popřát kromě špičkových výkonů a úspěchů na atletické dráze také mnoho bezpečně ujetých kilometrů s tímto mimořádným automobilem.“

Zdroj: Vizus
23.říjen 2019