Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Auto roku 2019 čeká 2. kolo testovacích jízd

Golf Club Hostivař hostil 25. října první kolo testovacích jízdy ankety Auto roku 2019. Druhé kolo testů je naplánováno na 21. listopadu do hotelu Palace Cinema.

Porotci měli v Hostivaři k dispozici celkem 23 automobilů, které letos bojují o titul. Po celý den hostil zázemí testů prostor v prvním patře hlavního objektu,  kde byl zároveň připraven catering, registrace a vyzvedávání klíčů od jednotlivých testovacích vozů.

Porota nyní bude hlasovat do pátku 9. listopadu. V druhém kole jízd by pak měly být k vidění již jen vozy, které na základě součtu hlasů postoupí do finále soutěže.

„Akce se bude konat v hotelu Palace Cinema, který je stylizován do automobilové historie, přesněji ve stylu značky Bugatti. Mimo jiné se zde nachází minipivovar, který produkuje několik druhů piv s příznačnými názvy Ettore, Eliška nebo Royale. Hotel se nachází kousek za Prahou,“ upozornil organizátor soutěže Jakub Rejlek.

Akce začíná v 10:00, předpokládaný konec je v 16:30. „Po celý den budete mít k dispozici prostor v hlavní restauraci hotelu Palace Cinema, kde bude zároveň připraven catering, registrace a vyzvedávání klíčů od jednotlivých tetovacích vozů,“ informoval porotu Rejlek.

Letošní anketa je oproti minulým ročníkům chudá na mediální partnery, jediným mediálním sponzorem je Seznam.cz

Zdroj: FM Media Prague
5.listopad 2018