Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Autobond Group cílí na 2500 aut

Dealerství Autobond Group si loni zapsalo na své konto celkové prodeje ve výši 2089 aut, napsal nám Libor Šrámek. Co plánuje na letošek?

„I nadále si v sílící konkurenci podržela místo lídra v síti zn. Kia (923 ks) a Suzuki (353 ks). Výrazným úspěchem je pak i umístění v TOP3 dealerů zn. Toyota (323 ks). Rok 2012 byl pro AUTOBOND GROUP složitý i z hlediska vnitřních strukturálních změn, na počátku roku došlo ke změně v portfoliu zastupovaných značek, které opustila zn. Hyundai, od poloviny roku se pak společnost pustila do odvážných a investičně rozsáhlých rozvojových (Praha) a rekonstrukčních (Ostrava) projektů, které měly a pořád ještě mají určitý vliv i na obchodní činnost a celkový výkon společnosti,“ uvedl Šrámek.

AUTOBOND GROUP plánuje do poloviny roku 2013 dokončení rekonstrukce areálu v Ostravě-Hrabové a výstavby nových prodejních prostor v areálu v Praze na Spořilově. Zejména díky těmto dvěma zásadním aktivitám by měla kapacita prodeje opět posílit a atakovat hranici 2500 vozidel.

17.únor 2013