Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Automakers.cz mají novou podobu

Po změně layoutu časopisu Automakers má nový kabát i stejnojmenný portál. Nové podobě se přizpůsobila i subdoména Autodealers.cz. „Od změn si slibujeme profesionálnější podobu,větší přehlednost stránek pro čtenáře a možnost přinášet i obrazové zpravodajství,“ řekl šéfredaktor portálu Erich Handl. Podle jeho slov jsou Automakers.cz nejčtenějším médiem ve svém segmentu.

Zpravodajské portály Automakers.cz a Autodealers.cz přinášejí v současné době zhruba 100 aktuálních zpráv z autoprůmyslu měsíčně. Návštěvnost obou domén, tedy jejich českých i anglických verzí dohromady, překračuje měsíčně 12 000 shlédnutí.
 
 „Mezi zavedenými portály zaměřenými na automobilový sektor patříme stále k nováčkům, ale v segmentu odborných B2B portálů působících v odvětví jsme již nejčtenějším médiem na internetu,“ uvedl Handl s tím, že oba servery doplňuje ještě měsíčník Automakers. Jeho 1000 výtisků je distribuováno členům Sdružení AP, SDA, dealerům jednotlivých značek a dalším subjektům na trhu.
  
„Doufám, že změna layoutu přispěje k přehlednosti našich stránek. Na domovské stránce obou portálů jsou lépe zarovnány jednotlivé rubriky, loga našich partnerů dostala důstojné místo. Hlavní devizou této změny ale bude snadnější práce s fotografiemi a jejich katalogizace,“ říká Handl. Právě obrazové zpravodajství se má podle jeho slov stát další přidanou hodnotou zpravodajského servisu.
13.březen 2008