Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Automakers letos přinesly více než 1000 zpráv

Zpravodajský portál Automakers.cz a jeho subdoména Autodealers.cz přinesly letos svým uživatelům více než tisícovku zpráv z automobilového odvětví. Letos již redakce nečeká žádnou důležitou zprávu, denní servis začne fungovat opět 2. ledna. Co mohli čtenáři letos najít v nabídce Automakers nového?
 
„Byl to pro nás úspěšný rok, kromě zpravodajského serveru jsme nabídli také stejnojmenný měsíčník, rozesílaný na adresy všech členů Sdružení automobilového průmyslu a dalších klientů. Celkově se počet předplatitelů servisu přehoupl přes tisícovku, což překonalo naše plány pro letošní rok. Redakce se rozšířila o dva zkušené reportéry, uzavřeli jsme také nová strategická i mediální partnerství,“ říká šéfredaktor Automakers Erich Handl.
Novým strategickým partnerem pro portál Autodealers.cz se stal Svaz dovozců automobilů. „Spolupracujeme na tvorbě témat, při hledání nových informací důležitých pro importéry automobilů a také při aktualizaci portálu SDA,“ říká Handl.
V oblasti mediálních partnertsví je podle jeho slov nejdůležitější spolupráce s novým ekonomickým deníkem E15, pro který redakce Automakers zajišťuje přísun denních zpráv z automotivního odvětví a stylovou rubriku. „Velmi si vážíme také navázání mediálního partnerství s anketou Auto roku a listopadovou výstavou exkluzivních aut mmotion,“ uvedl Erich Handl. Jako přínosná se podle něj ukázala také spolupráce s novým portálem Autojob.
31.prosinec 2007