Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Autopůjčovna AVIS: naše auta jsou bezpečná

Autopůjčovna Avis oznámila spuštění programu „Příslib bezpečnosti Avis“‎. Tento soubor opatření bude zaveden ve všech pobočkách Avis Česká republika.

V době pozvolného uvolňování cestovních omezení způsobených bojem s koronovirem tak Avis dokazuje svoje odhodlání zajišťovat bezpečnou, čistou a pohodlnou osobní dopravu.

Autopůjčovny představují bezpečnou alternativu k jiným způsobům dopravy a Avis dělá vše pro to, aby přebírání vozidel bylo bezpečné jak pro zákazníky, tak pro zaměstnance.

Přijatá opatření zpřísňují proces čištění vozidel – mimo jiné zavádějí používání desinfekčních prostředků chránících zákazníky i zaměstnance před patogeny. Před pronájmem je každý vůz pečlivě vyčištěn, přičemž zvláštní pozornost je věnována plochám, kterých se cestující dotýkají nejčastěji. Tedy volantu, blinkrům, palubní desce, držadlům, ovládání informačního a zábavního systému, držákům na kelímky, centrální konzole a vnějším i vnitřním klikám dveří. Na všech pobočkách Avis Česká republika jsou uplatňována aktuálně platná opatření upravující fyzický kontakt mezi osobami. Zaměstnanci mají k dispozici osobní ochranné pomůcky a na přepážkách jsou instalovány ochranné štíty.

Příslib bezpečnosti zákazníkům umožňuje vyzvedávat a odevzdávat vozidla s minimálním kontaktem s obsluhou. Tomu napomáhá také používání aplikace Avis, zejména pro členy bezplatného věrnostního programu Avis Preferred. Zákazníci zaregistrovaní v Avis Preferred mohou těžit z rychlejšího odbavení výpůjčky a na vybraných pobočkách se přepážce zcela vyhnout vyzvednutím vozidla rovnou z parkoviště.

Zároveň Avis v této náročné době zaručil větší flexibilitu všem přímo sjednaným rezervacím. Zákazníci, kteří si vůz zarezervují přímo přes Avis, mohou bezplatně upravovat či zrušit jakoukoliv rezervaci v Evropě, pokud doba pronájmu začíná před 1. zářím 2020. Navíc v případě, že se zákazníci rozhodnou zrušit rezervaci před datem začátku pronájmu, Avis jim vrátí peníze v plné výši. Další podrobnosti k opatřením souvisejícím s Covid-19 lze najít na webových stránkách Avis.

Martin Gruber, Managing Director pro střední Evropu společnosti Avis Budget Group, k tomu říká: „Doufáme, že oznámení nových bezpečnostních opatření naše zákazníky ubezpečí v tom, že děláme vše pro to, aby naše služby zůstaly bezpečné a spolehlivé. Také pečlivě sledujeme doporučení vlády i Světové zdravotnické organizace, abychom uplatňovali ta nejaktuálnější opatření.“

„Půjčovny automobilů jsou nyní v jedinečné pozici, jako prostředek soukromé dopravy představují bezpečnější alternativu k některým jiným způsobům dopravy. Zákazníkům umožňují přepravovat se v jimi kontrolovaném prostředí. Nic pro nás není důležitější než zdraví a bezpečnost našich zákazníků a zaměstnanců, takže děláme vše pro to, aby všichni zůstali zdraví a naše vozidla byla čistá,“ dodává.

Zdroj: Avis, Martin Moc
3.červen 2020