Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Autosalon láká na elektromobilní fórum

UEM Fórum proběhne jako odborná doprovodná akce 5. dubna na Autosalonu Brno 2013.

Akce se koná při příležitosti Dne alternativních pohonů v rámci tradičního AUTOSALONU BRNO na brněnském výstavišti a bude zaměřena na aktuální otázky rozvoje elektromobility. Bude od 10 hodin v sále P1 pavilonu P brněnského výstaviště. Akci organizuje Unie elektromobility (dále jen UEM) sdružující vybrané odborné společnosti, které se problematikou rozvoje elektromobility zabývají.

UEM Fórum zahrne vystoupení přibližně desítky odborníků na elektromobilitu z České republiky a nebudou chybět také příspěvky zahraničních hostů. Všem zájemcům se tak otevírá jedinečná možnost dozvědět se o nosných směrech v oblasti rozvoje elektromobility konkrétní informace a zkušenosti přímo od odborných profesionálů v dané oblasti. Mezi vlastními tématy přednášek nebudou chybět prezentace trendů a novinek z oblasti elektromobility, stejně jako praktické implementační postřehy a zkušenosti. Počet míst v sále P1 pavilonu P brněnského výstaviště je kapacitně omezen, vážní zájemci o účast si mohou rezervovat místa přímo u organizátora akce, jímž je UEM (veškeré kontakty jsou na webu www.unie-em.cz).

Po celou dobu výstavy od 4. do 8. dubna mohou návštěvníci autosalonu také navštívit expozici UEM v pavilonu P. Mimo jiné zde budou vystaveny sériově vyráběné elektromobily či dobíjecí stanice. Součástí expozice bude rovněž projekce dokumentující činnost jednotlivých členů. 

3.duben 2013