Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Baterie pro policejní vozy dodá ELIT CZ

Ministerstvo vnitra tento týden zveřejnilo vítěze tendru na dodávky autobaterií. Uspěla ELIT CZ, firma ohlásila také další novinky z poboček.

Policie poptávala startovací akumulátory pro osobní, užitkové a nákladní automobily. Podle dostupných informací zakázka dosáhla hodnoty několika milionů korun. Tendr vyhrála ELIT CZ, která se specializuje na prodej a distribuci náhradních dílů na osobní a užitkové automobily všech značek.

ELIT CZ je čerstvým nositelem ocenění za nejlepší program servisu vozového parku v ALD Automotive Fleet Awards.  Patří ELITu za program CAR FLEET SERVICE. Firma má řadu poboček po české republice.

Nedávno Elit přestěhovala jednu ze svých nejstarších poboček v Olomouci do modernějších prostor. Staré prostory již nevyhovovaly z hlediska velikosti i zázemí pro zákazníky. Pobočka disponuje podstatně větším skladem a moderní prodejnou. Nová pobočka se nachází na adrese U Panelárny 588/7, Olomouc.

Zcela poslední novinkou je přestěhování filiálky ve Valašském Meziříčí. Od pondělí 17. prosince 2012 sídlí v Záhumení ulici č. 18.

29.prosinec 2012