Kategorie
Značky
Regiony
 
 

BMW pokračuje ve sponzoringu filmového festivalu

Již po sedmé se mohou důležití hosté nejvýznamnějšího filmového svátku v České republice těšit na jízdu v BMW. Po loňské přestávce, způsobené opatřeními navrženými na ochranu proti šíření nemoci COVID-19, by se měl Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary letos konat mimořádně od 20. do 28. srpna.

BMW pro potřeby 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary poskytne několik desítek vozů převážně z vyšších segmentů, mezi nimiž nebudou samozřejmě chybět ani průkopnické plug-in hybridní modely, které budou hosty nejen k červenému koberci vůbec poprvé přivážet neslyšně a bezemisně na čistě elektrický pohon.

Během festivalu budou mít návštěvníci možnost poznat přístup značky, její strategii, ale také nejnovější modely. V České republice tu bude vůbec poprvé k vidění čistě elektrické BMW iX, kromě toho se chystá i jedno překvapení.

Stranou ale nezůstane ani pro BMW typická Radost z jízdy. Připravena bude flotila vozů pro testovací jízdy a pro zájemce také speciální SIM Race simulátor s možností kvalifikace do semifinále, které se bude konat v Salcburku.

Zdroj: BMW Group PressClub
17.květen 2021