Kategorie
Značky
Regiony
 
 

BMW posiluje dealerskou síť v Liberci

Nový showroom autorizovaného partnera BMW – CarTec byl nedávno otevřen v Liberci. Dealerská síť značky se tak rozrostla na 13 prodejních a servisních míst.

BMW CarTec Liberec je samostatným dealerem, který je však úzce provázán s již dlouhodobě zavedeným dealerem BMW CarTec Group  v Ostravě. Na ploše o celkové rozloze 6000 m2 zabírá přes 550m2 prodejní plocha a 400m2 servisní zázemí se 6 pracovními místy.
 
Martin Saitz, generální ředitel BMW Group ČR k tomu dodává: „Zcela nový showroom plní veškeré nejmodernější a poslední standardy BMW. Jde momentálně o jediný showroom v Evropě, který byl dle těchto standardů postaven“. Mezi tyto standardy patří například i nejaktuálnější verze DMS systému propojujícího všechny aplikace prodejní, servisní i finanční sféry. Tyto podmínky mají za cíl maximálně uspokojit přání klienta, poskytnout vysokou kvalitu služeb, která je od automobilky luxusního segmentu očekávána a zajistit tak skutečnou radost z koupi nového vozu BMW.
 
Již v příštím roce se zde plánuje otevření centra prodeje vozů BMW Premium Selection – ojetých vozů BMW z průkazem původu. tevření nového dealerství znamenalo pro majitele investici v hodnotě přesahující 60 mil Kč.
15.listopad 2009