Kategorie
Značky
Regiony
 
 

BMW spustila VIP Shuttle

BMW Group Česká republika oznámila toto pondělí spuštění nového projektu. Jde o exkluzivní službu pro cestující na ruzyňském letišti, která bude nabízena ve spolupráci s partnery.
 
Projekt připravilo importérství ve spolupráci s VIP Servicem společnosti Letiště Praha. Přistavený vůz BMW řady 7 vyzvedne klienty v kterékoli části Prahy a dopraví je až k VIP terminálu ruzyňského letiště.
 
Tam mají možnost v klidu a „all-inclusive“ podmínkách vyčkat na přílet letadla, ke kterému budou opět odvezeni vozem BMW řady 7 a vstoupí přímo na jeho palubu. „Každý cestující jistě ocení, že umožníme doprovod až k letadlu, luxusním vozem přímo po ploše“ říká Simona Svobodová, ředitelka VIP Service Letiště Praha. K dalším službám ve VIP Terminálu Clubu Continental patří například individuální odbavení a bezpečnostní kontrola.
 
Předání prvních dvou limuzín BMW řady 7 pro účely VIP Service, proběhlo za účasti Petra Kaly, Corporate Sales managera společnosti BMW Group Česká republika, který ke spolupráci dodává: „Zahájení spolupráce se společností Letiště Praha vnímáme jako velmi pozitivní signál. Věříme, že nové luxusní vozy BMW budou přesně tím, co klienti od VIP Service očekávají. Spolu s limuzínami řady 7 zajistí jejich přepravu po letištní ploše až k letadlu třetí vůz BMW, a to zcela nový model BMW řady 5 GranTurismo.“ Provoz této služby po Praze zajistí limousine service společnosti Dvořák, Rent A Car.

19.listopad 2009