Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Bratislavská Lancia je nejlepší kavárnou roku 2008

Nedávno otevřené Lancia café v Bratislavě získalo ve 2. ročníku prestižní barmanské soutěže Slovak Bar Awards 2008 nejvyšší ocenění v kategorii „nejlepší kavárna“.
 
Soutěž byla vyhlášená Bar magazínem a ocenění udělila nezávislá odborná porota. Vznik exkluzivního Lancia café souvisí s letošním vstupem značky Lancia na slovenský trh. Lancia tradičně oslovuje zákazníky elegantním designem svých modelů a budování sítě Lancia café po celé Evropě podtrhuje stylovou image značky. Současným designérským úspěchem a vlajkovou lodí společnosti je Lancia Delta, která se na Slovensku i v České republice již úspěšně prodává. Delta, jejíž mediální tváří je herec Richard Gere, nedávno získala plný počet hvězdiček v evropském bezpečnostním testu EuroNCAP.
 
Lancia café v Bratislavě je jediné café svého druhu ve střední a východní Evropě. Návštěvníci kavárny, která byla v Erdödyho paláci ve Ventúrské ulici otevřena teprve nedávno, si mohou vychutnat nejen pestrou nabídku v menu, ale i příjemnou atmosféru a unikátní design. Stylový interiér odrážející luxus a eleganci charakteristické pro značku Lancia na první pohled zaujme 1000 ručně foukaných skleněných dekorací z Itálie. Kavárna je ideálním místem obchodních schůzek i soukromých setkání v klidném a reprezentativním prostředí.
7.prosinec 2008