Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Brněnský Autosalon letos v dubnu

Mezinárodní veletrh osobních automobilů AUTOSALON BRNO (4. – 8. 4. 2013) letos otevře svým jedenáctým ročníkem novou koncepci brněnských veletrhů osobních automobilů.

Jarní termín navazuje na ženevský autosalon a otevírá důležité prodejní období. Pro návštěvnickou veřejnost to znamená možnost prohlédnout si a vyzkoušet nové modely představené před necelým měsícem na významném světovém autosalonu, pro vystavovatele pak jedinečnou možnost přiblížit nové modely své značky zájemcům i potenciálním zákazníkům právě ve chvíli, kdy se většina z nich o koupi nového rozhoduje.

Na veletrhu bude vidět většina automobilových značek působících na českém trhu. Návštěvníci se mohou těšit nejen na velkosériové značky, ale i na malosériové automobily, tuning a příslušenství.

AUTOSALON BRNO je umístěn do nové části výstaviště, expozice velkých automobilek najdou návštěvníci v pavilonech P a V, ostatní expozice v pavilonu F. Do nové koncepce brněnského veletrhu osobních automobilů patří také zkušební jízdy a programy, v nichž automobilky nabízejí ojeté vozy s prověřenou kvalitou a původem, prodlouženou zárukou a financováním.

Z doprovodných programů lze zmínit například den pro fleetové manažery, který proběhne v pondělí 8. 4. ve spolupráci s časopisem Fleet.

Organizátoři AUTOSALONU BRNO očekávají zhruba 100 tisíc návštěvníků. O víkendu budou mít zlevněné vstupné mimo jiné držitelé rodinných pasů, v pondělí držitelé senior pasů.

31.leden 2013