Kategorie
Značky
Regiony
 
 

CAC přišel s pojištěním splátek

Klienti leasingové společnosti CAC LEASING i její dceřiné společnosti RENAULT LEASING CZ prý nemusí mít obavy z nečekaných životních událostí. Mohou využít pojištění schopnosti splácet, a to jak u leasingu, tak i úvěru na nový nebo ojetý automobil.

Pojištění připravené s pojišťovnou AMCICO AIG Life je určeno pro osoby samostatně výdělečně činné a zaměstnance.  “Díky tomuto pojištění převezme pojišťovna splácení v případě dlouhodobé pracovní neschopnosti z důvodu úrazu nebo nemoci, úplné a trvalé invalidity a rovněž v případě úmrtí dlužníka”, říká k detailům pojištění schopnosti splácet Přemysl Kvasnička, jednatel společnosti CAC pojišťovací makléřská. “Zaměstnanci si mohou u CAC LEASING pojištění rozšířit rovněž o riziko spojené s nedobrovolnou ztrátou zaměstnání,” dodává Kvasnička.
Pojištění schopnosti splácet patří k volitelným pojištěním. Pojistná událost nastává například po uplynutí dvou měsíců trvání pracovní neschopnosti. Po proběhnutí této lhůty přebírá úhradu měsíčních splátek pojišťovna. V případě trvalé  invalidity nebo úmrtí pojištěného pak pojišťovna jednorázově vyrovná celý závazek.

4.únor 2007