Kategorie
Značky
Regiony
 
 

CAC se přejmenuje na UniCredit, CAC Auto finance zůstává

V rámci integrace společnosti CAC LEASING do mezinárodní bankovní skupiny UniCredit se změní název společnosti v posledním čtvrtletí letošního roku na UniCredit Leasing.

Obchodní název CAC LEASING je na českém trhu více než 16 let. Proto se společnost rozhodla ponechat její název v označení produktu a od července letošního roku spojí nabídku leasingu v oblasti dopravní techniky pod hlavičku CAC Auto Finance.
Od 1. července letošního roku tak objeví klienti nabídku financování motocyklů, osobních a užitkových automobilů od společnosti CAC LEASING pod názvem CAC Auto Finance. „Zapojení společnosti CAC LEASING do skupiny UniCredit nám přinese řadu nesporných výhod. Nicméně značka CAC LEASING patří v oblasti leasingu na českém trhu k nejznámějším, proto jsme se rozhodli pro zachování části názvu společnosti v názvu produktu,“ říká k důvodům zavedení produktu CAC Auto Finance Ing. Jaroslav Jaroměřský, výkonný ředitel CAC LEASING.
Pod názvem CAC Auto Finance najdou klienti kompletní nabídku financování leasingem, úvěrem nebo splátkovým prodejem pro veškerou dopravní techniku. V rámci CAC Auto Finance bude společnost nabízet rovněž časově omezené zvýhodněné akce.

29.červen 2007