Kategorie
Značky
Regiony
 
 

CAC: Zájem o operativni leasing roste

Zástupci společnosti CAC Full Service Leasing, dceřiné společnosti CAC LEASING, předali 18 vozů značky Škoda Fabia Combi Elegance v hodnotě 6,5 miliónu korun firmám Domo Service a Test Rite. Podle jejich názoru zájem o operativní leasing vzrůstá.

Zmíněné automobily jsou financovány tzv. full service leasingem – operativním leasingem se službami, který vedle financování vozidel zahrnuje i správu vozového parku. Zajištění bezproblémového provozu automobilů je tak v kompetenci leasingové společnosti. 14 vozů pro společnost Domo Service a 4 vozy pro společnost Test Rite v celkové hodnotě 6,5 milionu korun je pronajato na období 3 let. „V průběhu této doby přebíráme veškerou odpovědnost za správu flotily služebních vozů. Vedle financování automobilů obstaráme vyřízení zákonných daní a poplatků, havarijní pojištění i pojištění odpovědnosti. Převezmeme rovněž servisní náklady a náklady na pneumatiky nebo vyřídíme případné pojistné události,“ dodal k uzavření obchodu Václav Levý, jednatel CAC Full Service Leasing.
„Hlavní výhodou operativního leasingu je pro firmy především absence jakýchkoliv dodatečných starostí týkajících se správy vozového parku a tím i významné snížení nákladů na jeho provoz,“ upřesňuje podstatu operativního leasingu Václav Levý.

11.září 2006