Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Blažek předvedl novinářům Cadillac XT4

United cars&services, která v Česku prodává americké značky Cadillac, Dodge nebo RAM, předvedla novinářům nový Cadillac XT4. Nové SUV ukázal na tiskovce jednatel firmy Antonín Blažek.

United cars & services Praha zajišťuje v Česku prodej, včetně plného servisního zajištění Cadillacu a funguje jako jediný autorizovaný distributor automobilů Cadillac pro ČR.

„Nový Cadillac XT4 atraktivní pro zákazníky, kteří se zajímají o nevšední a mnohostranně využitelné prémiové SUV. Jeho elegantní pětimístná, pětidveřová a velmi prostorná karoserie, typicky amerického střihu, poskytne uživatelům luxusní interiér, samozřejmě už ve standardu v kůži a s mnoha dalšími vymoženostmi,“ uvedl šéf United Cars Antonín Blažek.

Novinářům předvedl nové SUV šéf firmy Antonín Blažek (vpravo)

„Nový Cadillac XT4 bude námi nabízen v provedení, plně odpovídajícím podmínkám pro Evropský trh, a to výhradně pro Evropu s nově vyvinutým vznětovým přeplňovaným čtyřválcem 2.0 l, který už s předstihem plní požadavky emisní normy Euro 6d, tedy té, která vstoupí v platnost až od září 2020. Jeho největší výkon 128 kW (174 k) a točivý moment 380 Nm přenáší na přední, popřípadě i na všechna čtyři kola devítistupňová automatická převodovka, zaručující velmi dobrou dynamiku i hospodárnost,“ slibuje Blažek.

Ceny přes milion korun

Cena má začínat lehce nad hranicí 1.1 milionu Kč, včetně DPH. Příjem objednávek na zvýhodněné zaváděcí provedení Launch Edition 2020 je již zahájen. Vlastní dodávky zákazníkům budou realizovány od června 2020.

Zdroj: TK Cadillac, Erich Handl, Strašnice
5.prosinec 2019