Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Carnova bude prodávat SEATy v Brně

SEAT uzavřel se společností Carnova smlouvu o novém dealerství SEAT v Brně. Plán počítá se zahájením předprodeje v měsíci srpnu.

Carnova připravuje pro značku SEAT exkluzivní showroom s plochou 502 m2 v uvolněném dealerství, jehož adaptace probíhá podle konceptu SEAT mania, který splňuje aktuální standardy značky SEAT.

„Již 19 let úspěšně zastupujeme ve své provozovně Carnova Svitavy značku Volkswagen a nové dealerství SEAT v Brně je logickým krokem v dalším rozvoji naší společnosti. Jsme přesvědčeni, že je to partnerství se slibnou perspektivou. SEAT je mladou, dynamickou značkou, s níž hodláme oslovit zcela nové vrstvy zákazníků. Svou přítomnost v Brně navíc využijeme také k nabídce autorizovaného servisu pro majitele vozů značky Volkswagen,“ říká Alexej Daněk, majitel společnosti Carnova, která spolupracuje se společností Import VOLKSWAGEN Group od roku 1993.

Carnova se stala autorizovaným prodejcem a servisem vozů značky Volkswagen v roce 1993. V letech 1997 až 1998 vybudovala ve Svitavách prestižní autosalon v souladu s architektonickým konceptem automobilky Volkswagen.

26.červenec 2012