Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Časopis Motocykl slaví 28 let novou podobou

Vydavatelství Mladá fronta, divize Magazíny vydává k 28. výročí novou podobu specializovaného měsíčníku Motocykl. Časopis je určen pro všechny motocyklisty i profesionály v oboru.

V letošním roce oslavil časopis Motocykl 28 let své existence na českém trhu. Hlavním tématem narozeninového dvojčísla je představení nového motocyklu Triumph Speed Twin, který je ukázkou toho, jak má vypadat a jezdit retro bike.

„Časopis Motocykl vychází v nové a zase o něco modernější podobě. Snažili jsme se co nejvíce přiblížit esenci toho, o čem podle nás jízda na motocyklu je: o emocích, technice, lidech a jejich jedinečných příbězích. Časopis stavíme na kvalitní fotografii, objektivních, propracovaných textech a grafické podobě, jež respektuje nejmodernější trendy zpracování magazínů,“ řekl Petr Slezák, šéfredaktor časopisu Motocykl.

Měsíčník o motocyklech nabízí čtenářům i čtenářkám nejen obrazově zajímavá témata, ale rovněž obsahovou pestrost. „Spolu s novým designem časopisu Motocykl jsme v divizi Magazíny připravili další novinky. V březnu, jako reakce na zájem ze strany čtenářů, vyjde rozšířená reedice speciálu Motocyklu s názvem Renovace.

Speciál je věnovaný všem legendárním strojům a především poválečné československé motocyklové produkci. Zcela novou grafickou podobu má nyní magazín o dějinách vojenství Historia Bellica. Aktuálně připravujeme relaunch časopisů lastauto omnibus, AUTO7 a auto motor a sport Classic. Na jaře uvedeme na trh nový časopis Active Sport, který je zaměřený na aktivní životní styl a především cyklistiku,“ doplnil Lukáš Zmátlík, ředitel divize Magazíny.

Časopis Motocykl se ve svých pravidelných rubrikách věnuje testům nejnovějších motocyklů, jejich technice, příslušenství i srovnávacím testům podloženým nezávislými měřeními. Nechybějí zajímavé reportáže ze zákulisí a rozhovory s předními světovými i domácími osobnostmi. Časopis Motocykl je dlouhodobě nejprodávanější měsíčník s motocyklovou tematikou na českém trhu a jako jediný oborový titul má pravidelně ověřovaný prodaný náklad.

Cena časopisu ve stánkovém prodeji je 99 Kč a prodaný náklad dosahuje 5 až 6 tisíc kusů měsíčně.

 

Zdroj: Mladá fronta
7.únor 2019