Kategorie
Značky
Regiony
 
 

CCS sloučila iMonitor s CarNetem

CCS Česká společnost pro platební karty a T-Mobile Czech Republic oznámily ve čtvrtek spojení produktů CarNet a iMonitor.

CCS, která je především vydavatelem specializovaných karet, se tak stala jedničkou na českém trhu v oblasti monitorování vozidel. Sloučením iMonitoru a CarNetu vznikl nový systém řízení vozového parku, který se prý vyznačuje vyšším komfortem uživatelského prostředí a možností integrace dalších jednotek a nabízí ještě vyšší zabezpečení.
 
CCS, reprezentant nadnárodní skupiny FleetCor na českém a slovenském trhu, tak rozšířila své produktové portfolio, do něhož kromě monitoringu vozidel patří mimo jiné také výdej a správa tankovacích karet či mýtné karty Toll. Celkem CCS spravuje téměř 350 tisíc karet (firemní karty CCS Limit a CCS Business, mezinárodní karty UTA/CCS, věrnostní karty CCS Bonus) a provozuje obchodní síť s 4800 obchodními místy.
 
Po významných investicích do technologií v oboru monitorovacích systémů vozidel a akvizici produktu CarNet je nyní v síti CCS více než 35 000 monitorovaných vozidel a společnost CCS zaujala první místo na českém trhu v oblasti monitorování vozidel.
 
Na tiskové konferenci také společnost CCS představila nový vizuál pro CCS CarNet a svůj nový prodejní model, jehož významnou součástí je úzká spolupráce s T-Mobile Czech Republic.
 
 
 
1.únor 2010