Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Český Citroën měl dobrý březen

Import Citroënu ČR oznámil březnové výsledky.

Výsledkem obchodních nabídek bylo 569 prodaných osobních a užitkových vozů, podíl na trhu 3,89 % a 6. pozice na trhu.  V prodeji osobních vozů s 509 prodanými vozy a podílem na trhu 3,68 % se dostává na 7. příčku na českém trhu automobilů.

„Jsem velice potěšen pokračováním naší letošní obchodní dynamiky. Dny otevřených dveří u prodejců CITROËN přinesly své ovoce a musím poděkovat za každodenní práci našich poboček, které již třetí měsíc vykazují vysokou produktivitu“, uvedl ředitel Citroën ČR Sébastien Vandelle.

Na tomto fantastickém výsledku má podíl pokračování úspěšné marketingové politiky, která Čechům nabídla nákup vybraných vozů bez 21% DPH.  Pomohlo i úspěšné uvedení nového sedanu Citroën C-Elysée, jenž s výbavou zimních pneu zdarma začínal na 220 000 Kč. Na výsledcích se také kladně podepsal zvýšený zájem o modelovou řadu DS (DS3, DS4, DS5), a to nejen díky úspěšné obchodní nabídce vozů se speciálním financováním – úhrada 35 % ceny okamžitě, zbývající splátky na 48 měsíců s 0% úrokem a 0% navýšením. Platnost těchto zákaznicky úspěšných obchodních nabídek značka s ohledem na stávající výsledky prodloužila i na měsíc duben.

11.duben 2013