Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Český DACHSER má nového manažera

Roman Thurzo nastoupil do společnosti DACHSER Czech Republic na pozici Country Managera  divize leteckých a námořních přeprav. Bude zodpovědný za řízení této divize s působností v celé České republice.

Roman Thurzo (32) pochází z Bratislavy, kde také vystudoval sociální vědy. Svoji kariéru v logistice zahájil v roce 2001 ve společnosti M&G Spedition spol. s r.o. v oddělení péče o zákazníky letecké a námořní přepravy. Poté pracoval v obchodním oddělení aerolinek Austrian Airlines ve Vídni a v roce 2003 nastoupil do rakouské firmy PANALPINA Welttransport GmbH na pozici koordinátora pro Slovenskou republiku.

V roce 2006 se stal Territory Sales Managerem pro Slovensko a v letech 2008-2009 se stal viceprezidentem společnosti PANALPINA v Bratislavě. Poté působil na pobočce v Shanghaji jako Area Route Development Manager pro východní Evropu, Turecko a Izrael. Do společnosti DACHSER přichází z pozice viceprezidenta a Area Trade Lane Development Managera pro Střední Východ, Afriku & CIS, na které působil v PANALPINA China Ltd. v Hong Kongu.

Roman Thurzo hovoří německy, anglicky a domluví se mandarínsky. Ve svém volném čase v současné době studuje strategický management a řízení podniku a k jeho koníčkům patří sport, cestování, fotografování a počítače.

19.duben 2013