Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Mercedes-Benz uzavřel showroomy, servisy jedou

Mercedes-Benz Cars Česká republika dodržuje doporučení a pokyny místních úřadů a vlády, aby omezila šíření pandemie COVID-19. Proto jsou všechny showroomy Mercedes-Benz v České republice dočasně uzavřeny.

„Mercedes-Benz úzce spolupracuje se svými maloobchodními partnery (autorizovanými dealery) na společném řešení této náročné situace, aby co nejlépe vyhověl zákazníkům, zejména prostřednictvím online nástrojů. Většina prodejců je připravena zajistit péči o zákazníky online především v těchto oblastech: sestavení specifikace vozidla, objednávky a smlouvy,“ uvedla značka.

Zákazníci mohou ve spolupráci s prodejcem využít také nabídky skladových vozidel. Kromě toho Mercedes-Benz v České republice zajišťuje možné maximum služeb z pohledu oprav a údržby vozidel v autorizovaných servisních centrech.

„S nejvyšší prioritou pracujeme na údržbě vozidel záchranné služby, hasičů, policie a komunálních služeb. Proto se důrazně doporučuje rezervovat si termín telefonicky/e-mailem před návštěvou servisu. Tým Mercedes-Benz Financial Services je také plně k dispozici zákazníkům a je připraven pomoci v této náročné situaci. Byla přijata vhodná opatření k ochraně zákazníků, zaměstnanců a obchodních partnerů před infekcí, protože zdraví a bezpečnost jsou nejvyšší prioritou. Společnost Mercedes-Benz Cars Česká republika situaci neustále sleduje a v případě potřeby přijme další opatření,“ oznámil import M-B.

 

Zdroj: Mercedes-Benz, Jan Kuhn
27.březen 2020