Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Charouz otevřel Cadillac & Corvette Experience Center

Za účasti amerického velvyslance v ČR Richarda W. Grabera otevřel Antonín Charouz minulý týden novou prodejnu pro americké prémiové značky a oficiální importérství značky Hummer.
 
Značky Cadillac a Corvette byly představeny v České republice již v roce 2005, kdy Cadillac & Corvette Europe podepsalo smlouvu se společností A.Charouz Motors o svém zastoupení. Nyní je však prvně vše pod jednou střechou v exkluzivních prostorách v Průhonicích u Prahy.
 
Nově otevřené Cadillac & Corvette Experience Center, společně s HUMMER Galery, se rozkládá na prostoru o celkové rozloze 680m². Cílem tohoto Experience Centra je nabídnout zákazníkům unikátní zážitek při nákupu nového vozu. Tento prémiový showroom umožňuje zákazníkům ponořit se do bohaté historie značky Cadillac a dozvědět se vice informací o inovacích, kterými Cadillac přispěl do globálního vývoje vozidel. Experience Center má také k dispozici větší množství vozidel určeným k testovacím jízdám.
 
Nová evropská verze vozu HUMMER H3 byla představena veřejnosti začátkem letošního roku a oficiální prodej byl zahájen 1.dubna. Hummer Praha Gallery nabízí oba modely, jak evropskou H3, tak velice populární model H2.
 
Charouz Group zastupuje mnoho automobilových značek, jak prodej tak dovoz a v loňském roce skupina prodala přes 25 000 vozidel a má ty nejlepší předpoklady pro prezentaci luxusních automobilových značek v České republice. Do skupiny spadá také prodej luxusních lodí.
3.květen 2007