Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Chauville předvedl porotcům novou Astru

Nový šéf českého GM Stephane Chauville si ve čtvrtek pozval porotce soutěže Auto roku 2010 do pražské restaurace Nostitz.

„Rád bych vám představil sebe jako novéhoi šéfa importértsví a také aktuální verzi Opelu Astra,“ řekl Chauville. Francouz Stephane Chauville (44) pracoval ve Francii pro značku Ford, od roku 2001 potom pro značku Saab a v roce 2005 přešel do týmu Opel. Před příchodem do ČR byl prodejním a marketingovým ředitelem Saabu v Itálii. Chauville je ženatý (3 děti) a do ČR se přemístil s celou rodinou. „Beru totiž svůj nový post v ČR a SR jako dlouhodobé angažmá,“ vysvětluje Chauville, který se kromě rodiny zajímá především o sport a geopolitické otázky.
 
Novinářům potom představil nový Opel Astra marketingový ředitel importérství Jan Řepa. „Máme zatím v Česku jediný exemplář. Vůz by ale měl být u dealerů už v prosinci, počítáme se startovní cenou 370 000 korun,“ uvedl Řepa. Členové poroty Auto roku budou moci Astru nové generace vyzkoušet už na konci října. Bude se jednat o Astru Sport s novým benzínovým motorem 1.4 Turbo/140 HP.  Pro novináře připravil PR manažer Opelu Martin Hejral 30minutové testy na Zličíně.
4.listopad 2009