Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Čihák provozním ředitelem Veolia Transport

Petr Čihák (33), generální ředitel Veolia Transport Praha (VTP), byl ke své stávající funkci ve VTP nově jmenován do pozice provozního ředitele skupiny Veolia Transport v České republice a na Slovensku.

V této pozici se především zaměří na nastavení skupinových postupů v oblasti řízení provozu a provozní controlling. Dále bude řídit výběrová řízení na autobusy a bude zastupovat skupinu při jednání s dodavateli v této oblasti. V neposlední řadě se bude soustředit na interní skupinové projekty v oblasti nehodovosti, spotřeby a alternativních paliv.

Radim Novák, generální ředitel Veolia Transport Česká republika ke jmenování Petra Čiháka dodává: „Petr za svoje působení ve skupině Veolia Transport prokázal výborné znalosti a výsledky v provozní oblasti. Věřím, že je nyní využije i v práci pro celou skupinu a pomůže nám tak dále plnit naši vizi a strategii.“

Veolia Transport Česká republika a Slovensko sdružuje v České republice 5 společností a 2 společnosti na Slovensku. Celkový obrat za obě země převyšuje 3,8 miliardy Kč. Hlavní činností skupiny je linková autobusová doprava.

27.leden 2013