Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Citroën a Peugeot předaly vozy charitě

Značky CITROËN a PEUGEOT předaly v rámci programu HANDYCARS auta charitě. HANDYCARS, program mobility osob se zdravotním postižením, je společným projektem značek CITROËN, PEUGEOT a OPEL.

Jeho smyslem je nabídka komplexních služeb a podpora osob se zdravotním postižením – od prvotního poradenství při výběru vhodného vozu přes zařízení jeho přestavby až po financování a pojištění, vše na jednom místě v rámci prodejní sítě značek.

CITROËN zapůjčil velkokapacitní elektrický model ë-SpaceTourer Obchodní akademii Olgy Havlové v Jánských Lázních. Speciální odborná a praktická škola Olgy Havlové je příspěvkovou organizací, která poskytuje střední vzdělávání pro žáky s tělesným postižením a souběžným postižením více vadami, též pro žáky s autismem, poruchami učení a chování a mentálním postižením.

Vůz SpaceTourer s nadstandardní výbavou a elektrickým pohonem nabízí jízdu s nulovými emisemi CO2, dojezd až 330 km.

Každé z nezávisle posuvných sedadel má sklopné opěradlo s opěrkou hlavy a loketní opěrkou pro optimální pohodlí. Zadní sedadla je možné posouvat dopředu i dozadu a upravit tak prostor podle aktuálních potřeb.

Zdroj: Emil Frey, Linda Šedá
26.březen 2023