Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Citroën nabízí v červnu citroenovné

Český Citroën  přišel na začátku června s nabídkou citroënovného. Akce probíhá u participujících prodejců od 1. do 30.června 2009.

Vzhledem k nejasnému datu spuštění státem schváleného šrotovného a jeho aplikaci pouze na soukromé osoby vlastnící velmi staré vozy se Citroen rozhodl podpořit prodej svých vozů ihned a téměř pro všechny. Jedná se již podle názvu skutečně o jakousi variantu „šrotovného“, které se ovšem bude vztahovat na obnovu vozidla zákazníka, není tedy podmínkou pouze sešrotování jeho vozidla, ale je možné ho vztáhnout i na mladší vozy (min. 6 let staré).
 
Citroënovné je příspěvek na nákup nového vozu ve výši 30 000 Kč bude vypláceno navíc k platným akčním slevám v síti participujících autorizovaných prodejců značky a to při nákupu těchto modelů:
 
C3 Picasso      
C4
Xsara Picasso
C4 Picasso
Grand C4 Picasso
Nové Berlingo
 
V případě uplatnění citroënovného může pak zákazník mít např. C4 Leader s klimatizací a audiosystémem za 244 900 Kč, C3 Picasso X za 269 900 Kč, nové Berlingo Multispace za 299 900 Kč (klimatizace a audiosystém v ceně) nebo C4 Picasso za 369 900 Kč (klimatizace a audiosystém v ceně). Ceny jsou platné v případě využití Bonus leasingu, kromě C3 Picasso, kde lze v tom případě obdržet další slevu ve výši 30 tis.Kč.
 
Citroënovné je možno uplatnit jak pro soukromé osoby, tak i pro podnikatele!
19.červen 2009