Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Citroën nabízí Videocheck ve 3000 servisů

Citroën rozjel servisní službu Videocheck už ve 30 zemích a v 3 000 servisech. V Česku funguje od dubna. Aplikace umožňuje servismanům pořídit videozáznam o voze a odeslat ho zákazníkovi.

„V dnešní době žijeme v digitálním věku, kdy je každý propojen pomocí počítačů, mobilních telefonů, tabletů a sociálních sítí. Digitalizace umožňuje zavádět nové strategie a vycházet tak vstříc požadavkům klientů. Digitální řešení Videocheck bylo vytvořeno s cílem plnit očekávání zákazníků,“ uvedla značka.

Služba Videocheck je řešení přizpůsobené aktuálním společenským výzvám. Od svého spuštění v lednu 2019 se Videocheck rozvíjí v Evropě, Latinské Americe a objevuje se i v Africe. V současné době je k dispozici ve 30 zemích a 3 000 servisech. Plánuje se jeho nasazení v dalších zemích.

K dnešnímu dni je podle výrobce:

• 94 % klientů s touto inovativní službou spokojeno.

• 60 % práce navíc zákazníci potvrdí.

V České republice Citroën tuto službu nabízí již od dubna, kdy ji zavedl v období první karanény pro ty, kteří preferují maximálně bezkontaktní řešení.

„Videocheck je moderní a spolehlivý nástroj. Nemá žádné rozhraní a velmi snadno se používá. Cílem této služby je zajistit, aby byl vztah se zákazníkem pružnější a jednodušší. Služba Videocheck tak jde s dobou, kdy se vše děje on-line prostřednictvím obrazovky počítače nebo telefonu,“ tvrdí Citroën.

Citroën vyvíjí řešení, aby zůstal svým zákazníkům co nejblíže. Vedle služby Videocheck, která je velmi vyhledávaná, spustil Citroën již na konci roku 2014 také aplikaci Citroën Advisor, interaktivní online stránku s recenzemi, která je nyní k dispozici v 62 zemích a nabízí celkem více než 400 000 recenzí. Citroën byl ostatně prvním výrobcem automobilů, který tento typ služeb zavedl.

Zdroj: Citroen, Šárka Kubíčková
24.listopad 2020