Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Citroën rozjel podzimní akci

Značka Citroën vyhlásila minulý týden podzimní akci, kterou chce oslavit 90. let výroby vozů. Prodejci nabízejí vybrané modely C3, C3 Picasso, C4 a Berlingo za jednotnou cenu, avizovala mluvčí značky Martina Bedrnová.

Zákazník tak může dostat Citroën C3 za jednotnou cenu 199 900 Kč s výbavou jako je klimatizace, audiosystém s CD a MP3, ABS, EBD, EBA, centrální zamykání a dálkové ovládání, airbagy, elektricky ovládaná přední okna a mnoho dalšího. Uvedená cena platí při splnění podmínek na poskytnutí citroenovného a při využití Bonus leasingu.
 
Nebo Citroën C3 Picasso za jednotnou cenu 302 900 Kč s výbavou jako je automatická klimatizace, audiosystém s CD a MP3, ABS, EBD, EBA, tempomat a omezovač, 6 airbagů, Pack Look, elektricky ovládaná přední okna, centrální zamykání a dálkové ovládání a mnoho dalšího. Uvedená cena platí při splnění podmínek na poskytnutí citroenovného a při využití Bonus leasingu.
 
Nebo Citroën 4 za jednotnou cenu 259 900 Kč s výbavou jako je paket automatická klimatizace, audiosystém s CD a MP3, ABS, EBD, EBA, tempomat a omezovač, 8 airbagů, ocelová kola 16´, elektricky ovládaná přední okna, centrální zamykání a dálkové ovládání, přední mlhovky a mnoho dalšího. Uvedená cena platí při splnění podmínek na poskytnutí citroenovného a při využití Bonus leasingu.
 
Nebo Citroën Berlingo HDi za jednotnou cenu 354 900 Kč s výbavou jako je klimatizace, audiosystém s CD a MP3, ABS, EBD, EBA, přední a boční airbagy, paket parkování, boční posuvné dveře na levé i pravé straně, podélné střešní nosiče, elektricky ovládaná přední okna, centrální zamykání a dálkové ovládání, přední mlhovky a mnoho dalšího. Uvedená cena platí při splnění podmínek na poskytnutí citroënovného* a při využití Citroën Bonus leasingu.
 
V rámci oslav 90.let značky je připravena akce na skladové užitkové vozy, kde jsou poskytovány mimořádně výhodné slevy, např. Citroën Jumper je možno pořídit již za 319 tis. Kč.
 
Zároveň byl spuštěn nový produkt v oblasti financování nákupu užitkových vozů a modelu Citroën C5 ve formě spotřebitelského úvěru, který zaručuje fixní RPSN od 5,5% a 0% akontaci (tento benefit podléhá schválení PSA Finance).
17.září 2009