Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Credium rozšířilo značkové financování

Finanční splečnost Credium dále rozšířila portfolio značkového financování. Firma nabídla i další novinky.

Vedle již tradičních partnerů, jako jsou Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Mazda a Isuzu, přibyly během prvního pololetí exkluzivní značky Jaguar a Land Rover a nyní nově i značka Jeep.
 
Od 1. srpna spustilo Credium spolu s oficiálním dovozcem kampaň na podporu prodeje modelů Jaguar XF a všech modelů Land Rover. Dlouho očekávaný model Range Rover Evoque přijde na salony do České republiky v průběhu září. I vozy značky Jeep si již nyní může zákazník nově pořídit se značkovým financováním Credium, které nabízí nízké úročení.
 
Hlavní inovací v projektech společnosti Credium ve druhé polovině letošního roku je zavedení on-line systému, který prý nabízí zákazníkům vyšší kvalitu poskytovaných služeb.
 
Výhodou pro klienta je pojištění jako součást finanční nabídky uzavřené na om-line autosalonu. Credium jako jeden z největších obchodních partnerů pojišťoven v České republice poskytne zákazníkovi prostřednictvím sítě spolupracujících dealerů na pojistky výhodnější ceny proti individuálně dojednanému pojistnému. Vedle klasického povinného ručení a havarijního pojištění roste poptávka po pojištění, které kryje rozdíl mezi plněním z havarijního pojištění a pořizovací cenou vozidla.
 
 
 
 
16.září 2011