Kategorie
Značky
Regiony
 
 

ČSOB Leasing financuje flotilu Dalkie

Společnost ČSOB Leasing se stala poskytovatelem operativního leasingu pro společnost Dalkia, oznámil mluvčí firmy Jan Dryák.

Největší leasingová společnost v České republice uspěla v listopadu loňského roku v poptávkovém řízení se svými produkty full service leasing pod obchodní značkou ČSOB Autolease. Do konce roku 2009 ČSOB Leasing vykoupil od společnosti Dalkia Česká republika 130 osobních, užitkových a nákladních automobilů, ale i strojů a zařízení a poskytnul na ně zpětný operativní leasing.
 
V letošním roce bude Dalkia Česká republika rozšiřovat vozový park o cca 50 nových vozidel formou full service leasingu a během následujících čtyř let o zhruba dalších 200 nových vozidel. Výhledově budou tuto službu využívat také její dceřiné společnosti.
 
„V poptávkových řízeních, do nichž jsme díky našemu rostoucímu renomé v oblasti operativního leasingu zváni stále častěji, jsme kromě vozů a strojů společnosti Dalkia Česká republika získali také další financování flotil o velikosti desítek až stovek aut, jako je vozový park společnosti I & C Energo, mediální skupiny Mafra a řady dalších,“ řekl Jiří Štoček, Senior Sales Manager týmu Full Service Leasing.
4.březen 2010