Kategorie
Značky
Regiony
 
 

ČSOB Leasing financuje Zetory

ČSOB Leasing a ZETOR TRACTORS uzavřely partnerství pro spolupráci v oblasti financování obchodu a prodeje traktorů .

ČSOB Leasing se tímto stal exkluzivním partnerem pro zajištění značkového financování ZETOR FINANCE. Finanční služby a produkty budou prvně představeny autorizovaným dealerům traktorů Zetor na výstavě Země Živitelka 2011.
 
„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo upevnit naši spolupráci se společností ZETOR TRACTORS a posunout ji na další úroveň. Chceme podpořit společnost ZETOR TRACTORS v jejím růstu na českém trhu financováním obchodu a nabídkou financování a pojištění pro uživatele traktorů Zetor. Naši zákazníci se budou s finančními produkty a službami ČSOB Leasing setkávat pod značkou Zetor Finance, řekl Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva a výkonný ředitel firmy.
ČSOB Leasing zajistí financování distribuční sítě autorizovaných prodejců Zetor formou rámcového obchodního úvěru poskytovaného jednotlivým autorizovaným dealerům Zetor. Jedná se o revolvingový produkt, který dealerům umožňuje čerpání finančních prostředků podle jejich potřeby a požadavků na velikost skladu s traktory.
Pro nákup traktorů Zetor koncovými uživateli má ČSOB Leasing připraveny finančně zvýhodněné produkty: finanční leasing a zákaznický úvěr – „Zetor Finance Diskont“ a zákaznický úvěr s podporou čerpanou z PGRLF – „Zetor Finance PGRLF“ (PGRLF – podpůrný garanční rolnický a lesnický fond).
 
Prodej je dále podpořen produkty „Zetor Finance Service Free“ – kdy zákazník při pořízení traktoru formou jednoho z výše uvedených produktů obdrží poukaz na servis a oleje v hodnotě 10.000 Kč.
7.září 2011