Kategorie
Značky
Regiony
 
 

ČSOB Leasing úspěšný v soutěži Zlatá koruna

Společnost ČSOB Leasing získala v letošním ročníku soutěže o nejlepší finanční produkty Zlatá koruna tři Stříbrné koruny ve třech kategoriích – v obou leasingových disciplínách a navíc cenu v nové kategorii letošního ročníku – ve veřejném hlasování podnikatelské veřejnosti.

 

„Všech ocenění v prestižní soutěži Zlatá koruna si velmi vážím, protože nabídka kvalitních a zákazníky vysoce hodnocených produktů je základním kamenem našeho úspěchu na trhu. Jako univerzální leasingová společnost poskytujeme finanční služby pro všechny typy zákazníků a daří se nám předstihovat v kvalitě našich produktů i leasingové společnosti specializované na retailové financování nebo na operativní leasing,“ uvedl výkonný ředitel pro obchod Radan Šantora.

 

Společnost ČSOB Leasing získala ocenění v kategorii Leasing za produkt Satelitní zabezpečení zdarma, v kategorii Leasing pro podnikatele za produkt Full service leasing – varianta Ekonom AŠ a Cenu podnikatelů za Euroleasing 2007.

 

Při využití produktu Satelitní zabezpečení zdarma získává zákazník k financování nového automobilu komfortní satelitní zabezpečení v hodnotě 25.100 Kč vč. ročního provozu zdarma. Tato nabídka byla prodloužena do konce června a podrobnější informace jsou k dispozici na www.csobleasing.cz/satelit.

 

22.červen 2008