Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Cyklisté týmu Sky odpočinou ve Fordu Tourneo

Poražení na Tour de France mohou hned začít s obnovou sil na palubě luxusního autobusu s televizemi a sprchami, vítězové se dostanou do hotelu až několik hodin po poražených. Ford nyní tento problém vyřešil, když přenesl komfort týmového autobusu do velkoprostorového Tournea Custom.

Vybavil ho kuchyňkou a chladničkou, sklopnými sedadly, elektrickými zásuvkami a gelovými přikrývkami.

„V cyklistice se počítá každá sekunda. I ten nejmenší náskok může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a prohrou. Speciální Tourneo Custom umožní medailovým jezdcům zahájit pozávodní regeneraci dříve a cestovat na hotel v patřičném pohodlí, což jim dává dobrou výchozí pozici k tomu, aby druhý den jeli opět naplno a udrželi si vítěznou formu,“ řekl sportovní ředitel týmu Sky Servais Knaven.

Ford je exkluzivním dodavatelem osobních a dodávkových automobilů pro cyklistickou stáj Sky již od roku 2016. Tým za tu dobu vybojoval již více než 100 vítězství. Flotilu tvoří vozy Ford Mondeo kombi ST-Line s inteligentním pohonem všech kol, S-MAX s inteligentním pohonem všech kol, Edge a Transit. V roli průzkumného vozu se na letošní Tour, která odstartovala 7. a skončí 29. července, představí speciální Ford Ranger propagující kampaň „Share The Road“ zaměřenou na bezpečnost na silnicích.

„Pro závodníka cestujícího v podpůrném voze je důležitý hlavně prostor pro nohy. V prostorné kabině Tournea Custom se unavení sportovci mohou pořádně protáhnout, dát si nohy nahoru, dopřát si teplé i studené občerstvení a v případě potřeby absolvovat lékařské ošetření. Relaxační atmosféru zdůrazňuje rovněž luxusní obložení a koberce. Všestranný interiér pak umožňuje snadnou zástavbu kuchyňky, chladničky a speciálních odkládacích prostor,“ řekl Andrew Merryweather, brand experience manager ve Ford of Europe.

Zdroj: Ford
27.červenec 2018