Kategorie
Značky
Regiony
 
 

DACHSER spustil přímou linku z Brna do Ruska

Mezinárodní logistický provider DACHSER odstartoval novou přímou linku sběrné služby do Moskvy.

Posílil tím své napojení na východní trhy a odráží trend zvyšující se obchodní výměny s Ruskem. Z České republiky dokáže DACHSER do Moskvy doručit zásilku již za 4 pracovní dny.

„Zavedením přímé linky do Ruska reagujeme na rostoucí exportní aktivity České republiky a okolních států směřující do zemí bývalého Sovětského svazu, zejména pak do Ruska,“ říká Ing. Jan Polter, obchodní a marketingový ředitel DACHSER Czech Republic a.s., a dodává, „v letošním roce se chceme soustředit právě na posilování v oblasti pravidelných linek do vzdálenějších, obchodně důležitých oblastí.“

DACHSER má v Rusku vlastní společnost, která disponuje 4 pobočkami s rozlohou skladové plochy celkem 16 172 m2. Poskytuje nejen skladování, ale i sběrnou službu, celovozové přepravy po celém území Ruska a okolních státech, přepravy letecké i námořní a také celní služby. Celní služby jsou klíčové při zajištění mezinárodního obchodu s Ruskem. Díky úzké spolupráci české a ruské pobočky nabízí DACHSER zákazníkům jednotné, přesné a rychlé řešení pro většinu obchodních parit INCOTERMS.

Pravidelná přímá linka sběrné služby do Moskvy vyráží každý týden z brněnské pobočky, která se na konci minulého roku přestěhovala do nových prostor a nyní disponuje skladovou plochou o velikosti téměř 5 tisíc m2. V Brně, v jedné z nejlepších poboček koncernu DACHSER, pracuje 38 lidí, kteří kromě linky do Ruska odbaví každý den 20 přímých linek do šesti zemí v Evropě – do Německa, Rakouska, Itálie, Slovenska, Polska a Maďarska.

5.březen 2013