Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Das WeltAuto jen s autorizovanými servisy

Program prodeje ojetých vozidel Das WeltAuto oznámil, že bude spolupracovat výhradně s autorizovanými servisy.

Všichni prodejci Das WeltAuto budou autorizovanými prodejci a servisy značek Volkswagen, Audi, SEAT, Volkswagen Užitkové vozy nebo Škoda. Všechny nabízené ojeté vozy proto absolvují technickou prohlídku a předprodejní přípravu u smluvního partnera programu Das WelAuto.

Pro zákazníky jsou navíc připraveny speciální akce pro majitele starších vozů. Například ke každému vozu Volkswagen a SEAT zakoupenému v síti Das WeltAuto obdrží zákazník slevovou a šekovou knížku na servisní úkony a díly, tzv. Plus plán u značky Volkswagen, resp. Fitness plán u značky SEAT. S těmito dlouhodobě platnými poukázkami ušetří zákazník nemalé finanční prostředky.

Kromě toho má většina autorizovaných servisů speciální slevové akce, díky nimž jsou servisní práce tím levnější, čím starší je vůz. Aktuální akční nabídka zahrnuje také programy Audi STK Service a SEAT STK Service pro majitele vozů Audi a SEAT starších 4 let. V jejich rámci získají zákazníci smluvních partnerů programu Das WeltAuto k servisní prohlídce STK zdarma. 

10.květen 2013