Kategorie
Značky
Regiony
 
 

Diamantovou jehlici VW získal Polcr

Ocenění "Diamantová jehlice", které Volkswagen každoročně uděluje nejlepším dealerům značky, získal Jiří Polcr z kyjovského TOP CENTRUM car.

V soutěži o jehlice rozhodují výkony podniku za delší časové období, profesionalita při řízení, loajalita vůči reprezentované značce Volkswagen, kompetence a aplikace moderních metod a procesů v podniku a důležitá je i aktivita při uplatňování nejmodernějších technologických postupů.
 
"Toto nejvyšší dealerské ocenění uděluje vedení koncernu Volkswagen na základě komplexního hodnocení podle velice náročných kritérií," podotkl Rudolf Javurek, generální ředitel společnosti Import VOLKSWAGEN Group s. r. o. "Diamantovou jehlici lze proto právem považovat za výraz uznání dlouhodobé kvalitní práce a výborných výsledků oceněného dealera."
 
Slavnostní předání ocenění se uskutečnilo ve Wolfsburgu. Ceremonie se zúčastnilo 68 dealerů z 29 zemí, ceny předávali Wolfgang Ratz, vedoucí regionu pro střední Evropu, a Alain Favey, zodpovědný za prodej vozů Volkswagen v regionu Evropa.
 
"To, že máme již tři držitele Diamantových jehlic a stále početnější skupinu dealerů oceněných Zlatou jehlicí, svědčí o dobré úrovni tuzemského trhu s automobily. Těší nás, že naši dealeři patří mezi celosvětově nejlepší prodejce značky Volkswagen," uvedl Vratislav Strašil, vedoucí divize osobních vozů značky Volkswagen. Z dealerů v České republice dosud Diamantovou jehlici získali Josef Fojtík ze společnosti Auto Jarov v roce 2003 a Jan Heller ze společnosti AUTO Heller v roce 2005.
 
17.leden 2010